KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

Acun Ilıcalı NFT Projesiyle Karşımıza Gelecek

Türkiye’nin önde gelen televizyoncularından birisi olan Acun Ilıcalı, yaptığı bir açıklamada NFT projesi üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Ilıcalı, proje hakkında herhangi bir detay paylaşmasa da NFT konusunda sektörün öncülerinden biri olmak istediklerini belirtti.

NFT dünyasıyla yakınlaştıklarını söyleyen Acun Ilıcalı, bu konuda sektörün öncülerinden biri olmak istediklerini, NFT projelerinin küresel olacağını belirterek dünyaya mümkün olduğu kadar açılacaklarını dile getirdi. Türkiye’nin gücünü dünyada hissettirmek istediğini ifade etti.

NFT projesinin nasıl olacağıyla ilgili net bir açıklama henüz gelmedi. Ilıcalı, yalnızca NFT projesi üzerinde çalıştıklarını ifade etti. Ilıcalı’dan yakın zamanda NFT konusunda yeni açıklamalar gelmesini bekliyoruz.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.