ABD’li Senatörden Çin’in Kripto Para Yasağıyla İlgili Açıklama Geldi

Bitcoin (BTC) bugün erken saatlerde Çin’deki tüm kripto işlemlerini yasa dışı kabul eden merkez bankası açıklamasından sonra 40.500 dolara düştü. Senatör Patrick Joseph Toomey, bunun Amerika Birleşik Devletleri için olası sonucu hakkında yorum yaptı.

Baskılar fırsatlar getirebilir

Senatör Toomey’in tweetlerine göre ABD, Çin hükümetinin başka bir kripto karşıtı eyleminden faydalanabilir. Sonuç olarak, Toomey bunu büyük bir fırsat olarak görüyor.

ABD makamları, Bitcoin (BTC) dahil olmak üzere kripto para birimlerine karşı bu tür acımasız düzenlemeler getirmediğinden, Çin’e göre büyük bir avantajı var.

Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı olan tanınmış Bitcoin destekçisi Pompliano, Senatör Toomey’e halkın dikkatini potansiyel faydalara çektiği için teşekkür etti:

”Çok doğru. Bu önemli konuya dikkat çektiğiniz için teşekkür ederiz.”

Ayrıca Senatör Toomey, ekonomik özgürlüğün “herkes için daha yüksek bir yaşam standardı” ile sonuçlandığını hatırlattı.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.

3 Comments

  • This blog is definitely rather handy since I’m at the moment creating an internet floral website – although I am only starting out therefore it’s really fairly small, nothing like this site. Can link to a few of the posts here as they are quite. Thanks much. Zoey Olsen

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir