KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

24.06.2021 Bitcoin Grafik ve Analizi

Çin’den gelen kötü haberler ile başını doğrultamayan Bitcoin, güne yine dalgalı hareketler ile başladı.

Bitcoin, 22 Haziran’daki sert düşüşü ile uzun bir aradan sonra 30,000 $ altına indi. Ancak sert alıcı tepkileri ile tekrar 30,000 $ üzerine çıktı. 15 Haziran’da 41,330 $ dan gelen düşüş trendini kırdığını re-testini de gerçekleştirdiğini görmekteyiz. Kırılım ve yükselişler hacimli olmadığı için tepkiler yetersiz kalmaktadır. Gün içinde 33,200 $ üstü kapanışlar görmemiz durumunda girecek hacim eşliğinde sert yükselişler görebiliriz.
Herhangi bir manüplatif bir açıklama gelmediği sürece Bitcoin’in 38,000 $ a kadar yükselişini izleyebiliriz. Tabi bu noktaya ulaşmak kolay olmayacaktır. Özellikle 35,200 ve 36,000 $ seviyeleri ciddi direnç alanları olarak karşımıza çıkacaktır.

Ayrıca Dominance seviyesinin %48,32 seviyesini gördükten sonra geri çekilmeye başladığını hatırlatmak isteriz. Yazımızın paylaşıldığı saat itibariyle Dominance seviyesi %46,77 oranındadır. Beklenilen Bitcoin yükselişine Dominance ‘in düşüşü eklenirse alt coinlerde gün içinde güzel yükselişler görebiliriz.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.