KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

19 Ekim Ethereum Analizi

Mevcut hareket

Günlük grafik, ETH’nin daha önce 12 Eylül’den bu yana direnç olarak hareket eden 3.650 dolarlık alanın üzerine çıktığını gösteriyor.

Kısa ve uzun vadeli hareketli ortalama (MA) tarafından oluşturulan MACD artıyor ve pozitif bölgede. Bu, kısa vadeli eğilimin uzun vadeli olandan daha hızlı olduğu anlamına gelir.

Momentum göstergesi olan RSI, 50’nin üzerinde bir okuma gösteriyor. Bu, yükseliş eğiliminin bir işareti. İlk olarak 1 Ekim’de 50’nin üzerine çıktı, aynı zamanda yukarı hareket başladı.

Son olarak, trendi belirlemek için oynaklığı kullanan Süper Trend de yükselişte (yeşil simge). ETH fiyatı, 14 Ekim’de Supertrend çizgisinin üzerine çıktı ve aynı gün 3.650 dolarlık direnç alanının üzerine çıktı. Bu nedenle, çizgiyi yükselişe geçirdi.

Bu nedenle, günlük zaman çerçevesi ETH için yükseliş görünümü sağlıyor ve sonunda bir kırılma olacağını gösteriyor.

ETH/BTC Paritesi

ETH/BTC, USD çiftinden çok daha düşüş eğilimi gösteriyor.

Token, uzun vadeli yükselen paralel bir kanalın içine düştü ve bunu direnç olarak doğruladı (kırmızı simge). Tekrar patlak verene kadar, trend yükseliş olarak kabul edilemez.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.