KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

18.06.2021 Gram Gümüş Grafik ve Analizi

gram gumus

Gram gümüş 1 Haziran tarihinde 8,06 ₺ ile yeni bir rekora ulaşmıştı. Şimdiye kadar düzenli olarak telegram kanalımızda gram gümüş grafik ve analizi paylaşımları yapmaktaydık.
21 Nisan Telegram kanalımızda paylaştığımız gram gümüş grafiğinde öngördüğümüz kısa vade hedefi 8,20 ₺ seviyesine nerdeyse geldiğini görüyoruz.

Günlük tabloda teknik olarak oluşan yükselen üçgenin yukarı kırılması ile gram gümüşün gözünü çok daha yukarılara diktiği aşikardır. 1 Haziranda gerçekleştirdiği zirveden sonra geri çekilmesi bir retest olarak değerlendirilebilir.
Buda yeni hedeflere varmak için güç toplamak ve yükselişin teyidini almak olarak yorumlanabilir.


Grafik üzerinde 7-7,15 ₺ seviyeleri geçmişte çok ciddi direnç seviyeleri olarak çalışmıştı. Yaklaşık 1 yıl boyunca gram gümüş bu seviyelerden direnç yiyip geri çekilmişti. 6 Mayıs tarihi itibariyle bu direnci kırarak yeni zirve yapan gümüş artık bu seviyeyi ciddi bir destek noktası olarak kullanacaktır.
Tabi buranın retestinin onaylanması sonrasında. Retestin onaylanmaması durumunda gram gümüşün 6,75 ₺ seviyelerine çekilme ihtimali de göz ardı edilmemesi gerek.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.

17.06.2021 Gram Altın Grafiği için tıklayınız…