KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

15.06.2021 Bitcoin Grafik ve Analizi

 Ana düşüş trendini kırdık, üçgenin etrafında yılan gibi alttan vurup üstten çıktık. Mevcut konumumuzda tamamlanmış ve kırılımı gelmiş bir TOBO mevut. Retest yapmadı..! Bitcoin Grafik ve Analizi
Önündeki ayılar çok sağlam. Sabah Telegram kanalımızda paylaşmıştım, boğanın sekteye uğradığı ama kırılımdan sonra ciddi bir yükseliş gördüğümüz noktadayız. Dolayısıyla buralardan satış baskısı yemesi gayet normal.
Buranın kırılımı ile hedefimize emin adımlarla ilerleyeceğiz.

Ha buranın kırılımı ile bitecek mi?
Tabi hayır ama zirveye ulaşmak içinde adım adım gitmek gerek.

TOBO hedefi 45,000 $ seviyeleri. Bu hedefe gitmeden önce illaki düzeltmeler yapacak. Kendi adıma her düzeltme kısmi bir alım fırsatı olarak değerlendirilmeli diye düşünüyorum.
Eğer piyasa buradan gerçekten döndüyse her hangi bir ürün kısa vadede olmasa da orta vadede 2-3x yapabilecek konumda. Riski minimize edip portföyü yavaştan USDT yerine coinle donatmak mantıklı olacaktır.
Ancak en garanti işlemler her türlü FED toplantısı sonrası olacaktır. İş FED ile bitmiyor ama mümkün olduğunca riskleri azaltmak gerek.

Son olarak genel tabloya uzaktan bakınca da 18 Mayıs’ta zirveden (64,854 $) gelen düşüş kanal trendinin de alt bandını kırıp magmaya doğru yol almıştık. Son yükselişler ile yeniden kanal içine döndük. Her ne kadar düşüş kanalı da olsa artık yerimiz yurdumuz belli 🙂

Plan çok önemli dostlar…

Kademe + stop can kurtarır…!

Yatırım tavsiyesi değildir…!

Sizde teknik analiz konusunda kendinizi geliştirmek istiyorsanız, ücretsiz eğitimlerimize takılmak için tıklayınız…

Grafiği Tradingview üzerinden detaylı incelemek için tıklayınız…