KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

11 Eylül Solana Analizi

Solana yükselen trendine sadık bir şekilde yoluna devam ediyor. İçinde bulunduğumu 4 saatlik zaman diliminde muhtemelen geri çekilmelerin devam etmesi durumunda 170 $ seviyelerine dönebilir. Olası düşüşlerin devam etmesi durumunda ise yatayda 147-152 $ lokasyonu destek olarak karşılayacaktır.

Son 2 ayda yaklaşık 9x yükselen Solana hâlâ hacim olarak piyasanın en aktif(trade olarak) ürünü konumunda. Buda yükselişinin devam edebileceğini teyit ediyor. Her geçen gün alt projeleri ile ekosistemini güçlendiren solana gelecek için de harika işler başarıyor.

Bunların yanında olumsuz veriler ise;
kısada momentum ayıya dönmüş durumunda ki buda düzeltme hareketine bağlı diyebiliriz. Uzun zamandır var olan RSI’daki negatif uyumsuzlukta düzeltme ile düzelmiş konumda.

Kısacası teknik olarak olumsuz görünen olgular da Solana’ya çok etki edecek gibi görünmüyor. Buda Solana’nın önümüzdeki günlerde yeniden bir AHT denemesi yapabileceğini teyit ediyor. Tabiki her üründe olduğu gibi Solana’da bir yerde Bitcoin’e bağlı olduğu için alım satım işlemlerinde Bitcoin’in de takip edilmesi ticareti daha sağlıklı yapacaktır.
Düşünüldüğü gibi yükselişlerin devam etmesi durumunda Solana’yı önümüzdeki günlerde 240-250 $ seviyelerinde görebiliriz.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi iletmek için Telegram Sohbet bölümümüze katılabilirsiniz

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.