KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

10 Milyon OMC Token Etkinliği

OmChain isimli projenin başlatmış olduğu etkinlik ile toplamda 10 milyon OMC token dağıtılacaktır.

Yazımızda etkinlik hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Yazılı anlatımda sorun yaşayan kullanıcılar yazımızın en altında bulunan Youtube videomuz ile uygulamalı olarak etkinliğe katılım sağlayabilirler.

Etkinlik sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız…

Etkinlik sayfasına giriş yaptıktan sonra ekranın sağ üst köşesinde bulunan “Connect Wallet” butonuna basarak cüzdan bağlantısı sağlanmalıdır. Brave tarayıcısı kullanan kullanıcılar direkt olarak Brave cüzdanları ile bağlantı sağlayabilirler. Metamask yada Trust Wallet gibi cüzdanlar kullanan kullanıcılarda “Walletconnect” e basarak ekranlarında görünen QR kodunu cüzdan uygulamasından okutarak bağlantı sağlayabilirler.

UYARI: Bu tarz etkinliklere katılırken içinde yatırımızı bulunan cüzdanlarınızı kullanmamak güvenlik açısından önemlidir. Dolayısıyla yeni bir cüzdan oluşturup kullanmak gerekir.

Cüzdan bağlantısının ardından Let’s Start butonuna basarak görevlere yönlenebilirsiniz.

Görevler zorluklarına göre 3 aşamadan oluşmaktadır. 1. aşamadaki görevleri neredeyse tüm kullanıcılar kolaylıkla yapabilirler. 2. ve 3. aşamadaki görevler ise ekstra uğraş istemektedir. Yine isteyen kullanıcılar istedikleri aşamadaki görevleri tamamlayarak kazandığı ödül miktarını artırabilirler.

İlk görevde Join Us başlığı altına mail adresinizi girmeniz gereklidir. Ardından mailinize gelen aktivasyon kodunu gerekli yere yazarak ilk OMC ödülünüzü alabilirsiniz. Ardından gelen görevler projenin sosyal medya hesaplarını takip etmeye yönelik olan görevlerdir. Görevlerin altında bulunan Do It butonuna tıklayarak hesapları takip edip OMC token kazanmaya devam edebilirsiniz.

İkinci aşama görevleri projenin CoinMarketCap’te bulunan profilini izleme listesine alarak yorumda bulunmak şeklindedir. Bu görevleri tamamlamak için CoinMarketCap hesabınızın olması gereklidir. Hesap oluşturmak için tıklayın… CoinMarketCap görevlerinin ardından OmChain projesinin Bridge (köprü) sistemini denemeniz istenmektedir. İsteyen kullanıcılar bunu da tamamlayıp ekstra OMC token kazanabilirler.

3. ve son aşama görevlerinde ise kullanıcıların proje hakkında tanıtıcı paylaşımlar yapmaları istenmektedir. Örneğin OmChain platformunu anlatan minimum 3 dakikalık bir youtube videosu çekebilir yada minimum 300 kelimeden oluşacak bir Medium tanıtım yazısı yazabilirsiniz.

10 Milyon OMC Token Etkinliği Videolu anlatımı:

Etkinliğin bitiş tarihi ve ödül dağıtım tarihi ile alakalı net bir bilgi bulunmamaktadır. Bu bilgilerin netleşmesi durumunda Kskn Kripto Telegram ve Twitter hesaplarından duyurusunu yapacağız.

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için yorumlardan yada Telegram kanalımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.