KSKN Kripto

Kripto para dünyasına dair her şey

06.07.2021 Ethereum Grafiği ve Analizi

Ethereum grafiği üzerinde oluşmuş bir yükselen takoz formasyonu mevcut. Bu formasyon bir düşüş formasyonudur. Her ne kadar düşüş formasyonu olsa da yükselen trendin kırılımı ile çalışır. Yazımızı paylaştığımız saat itibariyle trend kırılımı 2225 $ seviyelerinde olacaktır.


Bunun yanında grafik üzerinde sarı kesik çizgi ile gösterdiğimiz bir düşüş trendi mevcut. Grafiğe bakıldığında her ne kadar yükselen takoz görüntüsü olsa da aynı zamanda düşüş trendinin re-testi yapılmış ve onay almış görünüyor. Buda önümüzdeki günlerde Ethereum’un yükselmesine olanak saplayabilecek bir görüntüdür. Olası bir yükselişte yazımızı paylaştığımız saat itibariyle 2500 $ üstünde 4 saatlik kapanışlar görülmesi durumunda yükselen takozu da bozacaktır. Buda Ethereum’un 2879 $ seviyelerine yükselmesine olanak sağlar.
Alt coinlerin neredeyse hepsi gibi Ethereum’da Bitcoin’in hareketlerinden ciddi anlamda etkilenmektedir. Dolayısıyla yapılacak işlemlerde Bitcoin’i de takip etmek işlemlerin kazançlı olması konusunda önemlidir.

YASAL UYARI: Ksknkripto.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Ksknkripto.com herhangi bir kripto para, hisse senedi, emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Ksknkripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Ksknkripto.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.